מרכזיית ip בענן

מרכזיית ip בענן

הכול על שילוב של מרכזיית ip בענן בעסק שלכם
יותר מידי פעמים קורה לכם לאחרונה שאתם לא מצליחים לענות בזמן ללקוחות שלכם? ישנה הגבלת מענה הקשורה למיקום ולזמן שבו מחפשים אתכם? אם כך, אין ספק שהתקנת מרכזיית ip בענן זו הבחירה הכי טובה שיש. ממש כמו מרכזיות VOIP לעסקים, גם מרכזיית ip בענן תיתן לכם אפשרות להעניק מענה יעיל יותר לכל מי שמתקשר אליכם. למעשה, מרכזיית ip בענן גורמת לכך שזה לא משנה איפה אתם נמצאים או באיזו שעה, כי תוכלו לתת מענה לכל טלפון שמגיע למשרד שלכם בקלות, ביעילות ותוך שימוש בשירותי הענן הווירטואלי. לכן ברור מדוע מרכזייה טלפונית לעסק שעובדת בשיטה כזאת זוכה להצלחה גדולה כ”כ בשנים האחרונות, אז למה שלא תנסו זאת גם אתם?

היתרונות הברורים
מרכזיית ip בענן, כמו מרכזיות VOIP לעסקים, מציעה לכם כמה פונקציות תחת קורת גג אחת והן:
• תפריט של ניהול שיחות
• קבלה ושליחה של פקסים בקלות
• הקלטה של שיחות
• שלוחות IP
• שלוחת תא קולי חכמה ועוד

משמעות הדברים היא שאם אתם רוצים לנהל את כל נושא הטלפוניה שלכם בעסק בצורה הרבה יותר חכמה לעומת מה שעשיתם עד היום, אין ספק שהאפשרות של מרכזייה טלפונית לעסק היא הפתרון. כמו כן, במרכזיות כאלה יש בדרך כלל גם נתבי שיחות יעילים כך שכל לקוח שיחפש אתכם יוכל להיות מופנה במהירות בדיוק לשלוחה הנדרשת לו.

מערכת ידידותית שקל לעבוד איתה
חשבתם לרגע שלשלב מערכות IP בעסק זה אומר שכל העובדים שלכם יצטרכו לצאת עכשיו לקורסים שבהם הם ילמדו כיצד עובדת המערכת? אם כך, כדאי שתדעו שזה רחוק מהמציאות. למעשה חלק ממה שטוב במערכות הללו זו העובדה שהן מאוד אינטואיטיביות וקל לתפעל אותן, כך שגם במובן הזה אין לכם סיבה לחשוש. מחפשים חברה אמינה שתעזור לכם בנושא? תעניק לכם שירות וגם תחבר אתכם למערכת תקשורת מובילה? אם כך, אנחנו בחברת טלקליק מחכים לכם ונשמח להעניק לכם שירות מתקדם ומקצועי בתחום המיוחד הזה.

נגישות